fbpx
> > >

Kontrast

Czcionka

+

A

-

Menu

Pola

Zastanawialiśmy się czy pisać o dramatycznej historii Poli bo nam już ręce opadły do końca. Pola to sunia, która została adoptowana 8 lat temu do jak by się mogło wydawać normalnego domu na Warszawskim Ursynowie. W tej chwili sunia ma ok 13-14 lat. Dostawaliśmy zdjecia i cieszyliśmy się bardzo z tej adopcji. Kilka dni temu dostaliśmy telefon z Warszawskiego schroniska, że trafiła do nich Pola😳 Sunia została znaleziona jak biegła przerażona jedną z głównych ulic Ursynowa.

Szybko odnaleźliśmy umowę i skontaktowaliśmy się z jej rodziną z informacją, że Pola jest cała i bezpieczna i kiedy ją odbiorą…, co się stało, jak została zgubiona…?? Tyle myśli się kłębiło. Sunia miała na szczęście naszego chipa.

Usłyszeliśmy, że pan Leszek z rodziną już jej nie chcą i nie mają zamiaru aby sunia do nich wracała‼️Mało tego- sunia uciekła przed lecznicą do której ją prowadzili aby ją poddać eutanazji gdyż podsikuje w domu‼️

Biedna Pola uciekła przed śmiercią jaką dla niej zaplanowała „kochająca”rodzina. Wróciła na stare lata do nas. Ludzie, którzy obiecali jej dom rozmyli się jak mgła gdy zaczęły pojawiać się pierwsze oznaki starości. Dzięki Uli, która zaoferowała jej dom tymczasowy jest bezpieczna i ma domowe warunki.

Poszukujemy dla Poli bardzo pilnie opiekuna wirtualnego🥺który pomoże w jej utrzymaniu: Pola bierze leki i jest sporą sunią, która powinna jeść dobrą karmę mokrą a to dla nas wydatek na który nas nie stać.

Czy jest ktoś kto by pomógł Poli godnie żyć na psiej emeryturze?

Sunia przeszła kompleksowe badania, ma odmiedniczkowe zapalenie nerek i prawdopodobnie to było powodem podsikiwania.

Przytulisko Znajdki tel. 664 821 160


Logo

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

Krusze 132  05-240 Tłuszcz

PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.