fbpx
Pobierz program PIT
> > >

Kontrast

Czcionka

+

A

-

Menu

Kochani, wasze 1 zł może pomóc nam wygrać zwierzakobusa ;)

zwierzakobus2021

Kochani! Konkurs, w którym możemy wygrać zwierzakobusa kończy się 16 grudnia Potrzebujemy mnóstwa głosów aby zyskać szansę na wygraną. Nigdy nas nie zawodzicie, dlatego wierzymy, że i tym razem się nam wspólnie uda! ❤️ Samochody interwencyjne dostanie jedynie 5 organizacji, które zaangażują jak największą liczbę osób. Dlatego tym razem zebrana kwota nie ma znaczenia, a liczba wspierających osób. Prosimy o pomoc 🙏 Zasady są proste:
2️⃣ przekażcie symboliczną złotówkę
3️⃣ jeśli chcecie oddać więcej niż jeden głos użyjcie innego adresu e-mail (kilka wpłat z tego samego adresu liczy się jako jeden głos)
4️⃣ namówcie rodzinę i znajomych! 🙂
Mało kto wie, ale większość naszych wolontariuszy do transportu znajdkowych zwierząt używa swoich prywatnych aut. Auta osobowe mają ograniczoną pojemność, czasami ciężko jest zawieźć większą ilość zwierząt choćby do lecznicy, czy odbierać podarowane przez darczyńców rzeczy, karmę. Gdy jedziemy na interwencję i do zabrania jest większa liczba zwierzaków również pojawiają się schody 🙁 Aby np złapać koty, musimy zabrać odpowiednią liczbę transporterów, klatkę łapkę. Nasze auta są czasami załadowane do granic możliwości 🙁 Prośmy was o pomoc, pojawiła się przed nami szansa, której nie możemy zmarnować🙏
Dziękujemy wam wszystkim za dotychczasową pomoc ❤️
Logo

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

Krusze 132  05-240 Tłuszcz

PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.