fbpx
Pobierz program PIT
> > >

Kontrast

Czcionka

+

A

-

Menu

Prosimy o wsparcie, Trufla i Tonik - najnowsze malutkie znajdki :(

truflaitonik    "-Jeśli ich nie zabierzecie, to wyp**** je do lasu!" - dosłownie to usłyszeliśmy od Pana, który do nas zadzwonił... Trufla i Tonik jak widzicie nie trafiły do nas w najlepszym stanie. Maluchy musiały jechać do lecznicy, ponieważ bardzo źle się czują :( Trafiły pod kroplówki i liczymy na to, że ich stan się wkrótce poprawi. Szczeniaki mają 3 miesiące, są w typie jamnika i mamy nadzieję, że niedługo wyzdrowieją i będą mogły zacząć normalne psie życie w kochających domach.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/cegielka-na-dom

 Prosimy, jeśli możecie dołóżcie choć malutką cegiełkę do naszej zbiórki na - Siedlisko Znajdki - walczymy o własny dom dla porzucanych i krzywdzonych zwierząt jakie ratujemy. Właśnie takich Trufla i Tonik, które nie miały tyle szczęścia w życiu i urodziły się w miejscu, gdzie są traktowane jak coś, co po prostu można wyrzucić na śmietnik, czy w lesie... Będziemy wdzięczni za każdą, choćby najmniejszą wpłatę, która przybliża nas do celu. Dziękujemy! 

Logo

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

Krusze 132  05-240 Tłuszcz

PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.