Hektor

***Akutalizacja 17.12.2016r. 

Hektor cały czas przebywa w lecznicy, niestety nie mamy gdzie go umieścić. Wolontariuszki wyprowadzają go na spacery, aby lepiej znosił obecną sytuacje. Hektor jest bardzo przyjazny, potrafi z radości nawet skoczyć na człowieka. Sięga kolan, waży 41 kg i jest silnym psem, który potrafi pociągnąć smycz. Jego stosunek do psów trudno określić, wcześniej akceptował samców, jednak w lecznicy spotkał psa w poczekalni i widać było między nimi brak porozumienia..

Miał badaną krew - jego wyniki nie są złe. Niestety, Hektor ma zmiany skórne, są one leczone. Wolontariuszki gotują mu ryż z mięsem, tylko dzięki niemu wchodzi do klatki :( Widać, że źle się czuje w tym miejscu. Szukamy dla niego domu, jednak nawet dom tymczasowy będzie ratunkiem, przed świętami Hektor musi opuścić lecznice. :( 

***Aktualizacja 06.12.2016r. 

Hektor wrócił z adopcji. To ogromna tragedia, że traci dach nad głową :( Dotychczasowy właściciel ze względu na zmianę sytaucji życiowej i stratę mieszkania stwierdził, że to jedyne rozwiązanie... Hektor w chwili obecnej ma 6 lat, widać różnice na starych i nowych zdjęciach, na których ma posiwiałą mordkę. To spory pies, mix fila brasileiro i boksera. Jest wesołym, pogodnym i bardzo przyjacielskim chłopakiem. Psiak zna podstawowe komendy, jest bardzo inteligentnym psem i szybko się uczy. Lubi dzieci, biega za piłkami (choć nie aportuje), bardzo dobrze znosi jazdę samochodem. Hektor całe swoje życie spędził jako pies domowy, nie żył na zewnątrz i dlatego nie szukamy mu budy. Jeśli chciałbyś podarować psiakowi kawałek swojego domu i pokochać go - tym razem na zawsze - to zadzwoń. Hektor ma niewiele czasu, nie mamy miejsca aby zabrać go do siebie :( Prosimy o pomoc i dom, choćby tymczasowy.

Przytulisko Znajdki k/Radzymina tel. 664 821 160 

_______________________________________

Hektor pojechał do nowego domu 

Hektor, częściej zwany Heniem, zawdzięcza swoją wyjątkową urodę rodzicom - to mix fila brasileiro i boksera. Ma ok. 3 lat ( ur. 26.05.10r.), jest wesołym, pogodnym i bardzo przyjacielskim chłopakiem. Psiak zna podstawowe komendy, które dobrze byłoby z nim powtarzać. Jest bardzo inteligentnym psem i szybko się uczy. Lubi dzieci, biega za piłkami (choć nie aportuje), bardzo dobrze znosi jazdę samochodem.
Poprzedni właściciele są zrozpaczeni ale muszą oddać psiaka z powodów osobistych. Hektor może zamieszkać zarówno w mieszkaniu, jak i w domu z ogrodem - jednak z uwagi na krótką sierść powinien spać w domu (nie zostanie wydany do budy, ani na łańcuch).
Osoby zainteresowane adopcją Hektora, proszę o kontakt
na numer telefonu 510-516-082
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

Krusze 132  05-240 Tłuszcz

PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.