Wsparcie poprzez PayU
Imię:
Nazw.:
Email:
Wspieram kwotą:
Wsparcie poprzez paypal

Edi

 ***Aktualizacja 03.11.2016r.

Edi jest najbardziej wycofany z całej trójki psiaków zabranych z węgroswkiej wsi. Nadal nie wierzy, że człowiekowi można zaufać :( Dajemy mu czas, żeby się przyzwyczaił do całej sytuacji i staramy się, aby każdego dnia jego strach się zmniejszał. Na razie nie wychodzi z kojca, kiedy widzi człowieka boi się i chowa do budy. Zdjęcia można mu zrobić w trakcie jedzenia, jednak jedzenie z miski Ediego znika w chwilę, jakby obawiał się, że zaraz mu je ktoś zabierze :( 

***Aktualizacja 19.11.2016r.

Edi zaczął wychodzić już z kojca, jednak jeszcze nie zbliża się do człowieka. Praca nad zdobyciem jego zaufania jeszcze potrwa, ale widać postępy :). Dzięki wysokokalorycznej karmie Edi przybrał na wadzę, co bardzo nas cieszy. 

***Aktualizacja 10.04.2017r. 

Edi zrobił ogromne postępy, jeszcze w marcu nie chciał wyjść z kojca, a teraz biega razem z Elmą po placu. Jego ogonek wtedy pokazuje w końcu radość. Jak widać na zdjęciach podchodzi bardzo blisko Pani Joli, ktora od wielu miesięcy stara się zdobyć ich zaufanie :) Przed Edim jeszcze długa droga, ale wierzymy, że niedługo będzie szukał domu :). 

_________________________________

Edi ma około 4 lata (ur. 2012r.). Trudno słowami opisać to co musiał przeżyć w swoim krótkim życiu :( Wieś pod Węgrowem - pozostawione 3 psy po śmierci właściciela. Przywiązane do łańcucha, bez jedzenia i wody.. ile tak żył Edi? Nie wiemy. Przerażony, wychudzony.. nie wiemy czy był kiedykolwiek zaszczepiony. Przyjechał do Przytuliska z łańcuchem przy szyi.. nie mogliśmy go zdjąć, był tak wycofany. Na razie Edi nie rozumie co się dzieję, nagle znalazł się w nowym miejscu. Nie możliwa jest nawet wizyta u weterynarza.. Staramy się zdobyć choć odrobinę jego zaufania.. Na pewno musi jeśc specjalistyczną, wysokokaloryczną karmę, trzeba mu zrobić podstawowe badania oraz  przeprowadzić zabieg kastracji.. 

Przytulisko Znajdki k/Radzymina tel. 664 821 160 

Pilne Potrzeby

Potrzebujemy ochrony antykleszczowej

obroże FORESTO i tabletki BRAVECTO  KLECZSZE

Albert niepełnosprawny psiak 

Potrzebne fundusze na pieluchomajtki

Więcej pod linkiem ALBERT

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

ul. Polskich Skrzydeł 4/87   
03-982 Warszawa


PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.