Wsparcie poprzez PayU
Imię:
Nazw.:
Email:
Wspieram kwotą:
Wsparcie poprzez paypal

Sparki

***Aktualizacja 21.10.2016r. 

Sparki ma już ponad 2 lata. Mieszka w Przytulisku, ma swój własny wózeczek, dzięki któremu może wychodzić na spacery. Sprawia mu to bardzo wiele przyjemności. Dzięki przeprowadzeniu operacji nie odczuwa bólu, jednak jego tylnie nóżki są sparaliżowane. Uwielbia każde zainteresowanie człowieka, głaskanie i przytulanie. Bardzo lubi być najważniejszy na wszystkich imprezach znajdkowych, kiedy tylko widzi że nikt nie poświęca mu uwagi zaczyna uciekać.. wtedy wszyscy znów całą swoją uwagę poświęcają Sparkiemu :) Mimo, że jest niepełnosprawny i prawdopodobnie na zawsze zostanie w Przytulisku jest bardzo wesołym, radosnym psiakiem :) Sparki poleca się do adopcji wirtualnej.. 

__________________

Sparki to piesek ur. ok.1.09.2014r. Będąc szczeniaczkiem znalazł się w złym miejscu o złej porze i jakaś bestia postrzeliła go w rdzeń kręgowy. Nie może chodzić, ma sparaliżowane tylne nóżki, musiał przejść tomografię i operację, która pozwoli mu żyć. Jeżeli śrut nie zostanie usunięty, będzie miał stany zapalne rdzenia co może się skończyć śmiercią psiaka. Po operacji będzie musiał jeździć na rehabilitację.....

Pilne Potrzeby

Potrzebujemy ochrony antykleszczowej

obroże FORESTO i tabletki BRAVECTO  KLESZCZE

Albert niepełnosprawny psiak 

Potrzebne fundusze na pieluchomajtki

Więcej pod linkiem ALBERT

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

Krusze 132  05-240 Tłuszcz

PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.