> > >
Menu

Urwis

View the embedded image gallery online at:
https://znajdki.pl/wiecej/za-tm/35-urwis#sigProId1c5ec72075

>>AKTUALIZACJA 3 sierpnia 2013<<

Urwis odszedł za tęczowy most.

Malutki Urwis spędził całe swoje życie na łańcuchu.
Był u nas rok. Jeden rok. Tylko tyle czasu dane mu było zaznać ciepła i miłości.

Urwis odszedł za Tęczowy Most.
Nie doczekał się swojego własnego domu

>>AKTUALIZACJA 28 LIPCA 2013<<

URWIS: Ciezko chory na nerki. Co drugi dzień musi przyjmować zastrzyki z Neocornu. Co 2 tygodnie zastrzyki z Decardurabolinu. Co 2-3 tygodnie musi mieć robione badania na posiom kreatyniny i mocznika -jeśli stany są zbyt wysokie musi dostwać kroplówki.

Dożywotnio karma Renal Royal Canin.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Urwis to starszy, mały psiak, który całe życie spędził w budzie. Gdy jego właściciel zmarł, tylko jedna osoba zainteresowała się jego losem - mieszkająca po sąsiedzku starsza Pani, która przez blisko rok dokarmiała psiaka. Starsza Pani zmarła, a Urwis trafił do nas.

Ten drobniutki psiak bardzo garnie się do ludzi. Z wyglądu przypomina małego, rudawego wilczka. Jest spokojny i uwielbia pieszczoty. Na spacerze przytula łepek i widać, że chce być bardzo blisko człowieka. Bardzo dobrze dostosował się do życia w mieszkaniu i marzy o tym, żeby w cieple i spokoju spędzić resztę lat, jakie mu pozostały. Tylko z psami Urwis się nie dogaduje - po tylu latach w budzie, chciałby mieć dom i Opiekunów tylko dla siebie.

Urwis tak niewiele zaznał w życiu szczęścia. Może ktoś pokocha tego malutkiego, psiego staruszka...

---6 marca 2013 r.---
Urwis jest w szpitalu :(
Psiak ma poważne problemy z nerkami, ma wysoki poziom kreatyniny i mocznika we krwi . Lekarze próbują ustalić przyczynę problemów ale całe lata zaniedbań i braku właściwej opieki dają o sobie znać.
Ten starszy, drobny wilczek nie zaznał w swoim życiu wiele szczęścia ale wierzymy, że pokona chorobę i będzie miał jeszcze szansę znaleźć dom.

Może przypadkiem ktoś z Was posiada nadwyżkę suchej karmy Renal Royal Canin i mógłby ją podarować Urwisowi? W obecnym stanie psiak powinien mieć odciążone nerki, a karma niestety do najtańszych nie należy :(

 

View the embedded image gallery online at:
https://znajdki.pl/wiecej/za-tm/35-urwis#sigProIda90122f27f

Logo

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

Krusze 132  05-240 Tłuszcz

PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.