fbpx
> > >

Kontrast

Czcionka

+

A

-

Menu

Pigi

Pigi - nowa sunia na pokładzie Znajdek💔  Tym razem mieliśmy zabrać sunie na sterylizacje od starszej kobieciny. Wcześniej Pigi była u alkoholika🥺 Gdy dojechaliśmy na miejsce pękło nam serce. Zobaczyliśmy najsmutniejsze oczy na świecie🥺

Nieśmiało merdający ogonek i „ona” na krowim łańcuchu w wysokiej ciąży. Kobiecina sama powiedziała, aby znaleźć jej lepsze warunki niż może jej zapewnić.

To cudowna, okolo 1,5 roczna sunieczka, która kocha ludzi bardziej niż siebie😞 Nieśmiała, dająca zrobic przy sobie wszystko. Łagodna, cichutka Pigi czeka na kochający dom🙏 Sunia jest już po zabiegu sterylizacji, za kilka dni zostanie zaszczepiona.

Przebywa w Markach pod Warszawą gdzie czeka na lepsze życie. Pigi odnajdzie się w mieszkaniu w spokojnej lokalizacji jak i domu z ogrodem, może mieszkać z innymi zwierzętami aby nie były duże bo się ich zwyczajnie boi.Pigi macha ogonkiem do wszystkich. Zasługuje na ciepły i wspaniały dom. Prosimy o pomoc w udostępnieniach tylko dzięki Waszej pomocy Pigi ma szanse na nowe życie.

🌼Wiek ok 1,5 roku
🌼Ładnie chodzi na smyczy
🌼Dogaduje się z pieskami
🌼Na koty nie mamy niestety jak sprawdzić.
🌼Sunia jest już zaszczepiona, wysterylizowana i właściwie gotowa na poszukiwania nowego, prawdziwego domku.

P.S. Prosimy nie patrzcie na Pigi przez pryzmat jej doświadczeń. To sunia, która chce zapomnieć o tym co było i zacząć nowe życie. Ona pokocha całym swoim serduszkiem, każdego , kto okaże jej miłość. Sunia jest niesamowicie uczuciowa, wrażliwa, łagodna i przyjacielska. Bez traumy-potrzebuje aby ją ktoś przytulił, pogłaskał i dał bezpieczne życie.

Przytulisko Znajdki tel. 664 821 160

Logo

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

Krusze 132  05-240 Tłuszcz

PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.