fbpx
> > >

Kontrast

Czcionka

+

A

-

Menu

Orion - Max2

 

Max stracił nadzieję na dom z ogródkiem. Pomóżcie nam w szukaniu mu przyjaznego miejsca na ziemi jest tego wart. Max jest psem średniej wielkości, krótkowłosym, sięgającym do kolan. Ostrożny w kontaktach z ludźmi, ale tak jak każdy z nas i każdy z psów, chce być kochany i mieć swoje miejsce na ziemi. Szuka domu, który w mądry sposób od nowa pokaże mu świat. Chętnie zamieszka w domu z ogrodem, który będzie obwąchiwał, tarzał się w trawie i wylegiwał na słońcu. Szczeknie też z informacją: „tu ja mieszkam”.
Przeszłość obecnie ok. 3-letniego (ur.2013r) Maxa jest dla nas tajemnicą. Musiało spotkać go coś, co zachwiało jego zaufaniem do ludzi, jednak nie na tyle, aby całkowicie zamknął się w sobie. Przy odpowiednim, nie nachalnym podejściu, uwzględniającym znajomość psiej komunikacji, potrafi do nowopoznanego człowieka podejść. Po chwili kontaktu, zje smakołyka z ręki, a nawet puknięciem nosem lub szczekaniem da znać, że chciałby jeszcze. Wypuszczony z boksu, nie obszczekuje innych psów, a zajmuje się obwąchiwaniem terenu.
Max nie był jeszcze dokładnie sprawdzany, jeśli chodzi o jego relacje z innymi psami. Nie wiemy też jak zachowuje się wobec dzieci i kotów. Obowiązują spacery zapoznawcze oraz wizyty przed i poadopcyjne. Nie wydajemy psów na łańcuch, ani do zamkniętych wybiegów.
Przytulisko Znajdki k/Radzymina
tel. 664 821 160

Logo

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

Krusze 132  05-240 Tłuszcz

PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.