fbpx
> > >

Kontrast

Czcionka

+

A

-

Menu

Kocie sierotki proszą o pomoc :(

sierotkihttps://www.ratujemyzwierzaki.pl/znajdkowesierotki 

Błagamy o wsparcie, toniemy w małych kociakach...

Codziennie mamy nowe zgłoszenia, nie możemy odmówić, ale bez Waszego wsparcia nie poradzimy sobie... Kociaki wymagają dobrej karmy, żwirku, kuwet, zabawek, kocyków, które niestety nie zawsze nadają się do wyprania. Domy tymczasowe poświęcają swój czas i uwierzcie, dają z siebie wszystko.

Maluchy trafiają do nas z mama lub bez, chore zarobaczone. Staramy się aby każde życie które do nas trafi było uratowane, poświęcamy swój czas, nie śpimy po nocach.. ale na głowie mamy jeszcze myśli o finansach, czy będziemy miec z czego kupić jedzenie? Czy będziemy mogli zapłacić fakture z lecznicy? 

Dlatego prosimy Was o pomoc, dla kocich sierotek które do nas trafiają ;) Jeżeli chcielibyście zrobić paczuszkę dla naszych głodomorków prosimy o kontakt : 535 963 521 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.gmail.com 

Znajdki 

Logo

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

Krusze 132  05-240 Tłuszcz

PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.