Wsparcie poprzez PayU
Imię:
Nazw.:
Email:
Wspieram kwotą:
Wsparcie poprzez paypal

Czym jest opieka wirtualna?

To jeden ze sposobów pomocy naszym zwierzakom. Jako wirtualny opiekun nie zabierzesz wprawdzie podopiecznego do domu, ale możesz np. co miesiąc przekazywać na jego rzecz jakąś niewielką kwotę, karmę, zabawki lub akcesoria, które są mu potrzebne. Dzięki temu polepszysz jego sytuację, zapewnisz rzeczy, na które przytulisko, być może, nie mogłoby sobie pozwolić. Opieka wirtualna to dla nas duże odciążenie.

Działa to tak, że pieniądze, które wydalibyśmy na Twojego wirtualnego podopiecznego będą mogły zostać wydane na pozostałe zwierzaki, a zatem jako opiekun wybranego zwierzaka  polepszasz też sytuację innych psów i kotów.

Ile kosztuje opieka wirtualna?

Nie określamy, jaką kwotę należy wpłacać. Łatwo policzyć jaki jest miesięczny koszt utrzymania zwierzaka lub ile karmy potrzeba dla każdego z nich, ale nie oczekujemy, że wirtualni opiekunowie pokryją wszystkie koszta. Każda wpłacona złotówka jest dla nas na wagę złota. Ziarnko do ziarnka…


Jak zgłaszać chęć opieki?


Napisz maila pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub wyślij wiadomośc na profilu fb znajdki z informacją, którego zwierzaka wybrałeś i w jaki sposób zamierzasz mu pomagać. Następnie zapisz numer konta podany w zakładce KONTAKT i wpłać daną kwotę dla swojego podopiecznego. W tytule wpłaty koniecznie napisz swoje imię lub nick (pojawi się w podziękowaniach) oraz imię zwierzaka!

Pilne Potrzeby

Potrzebujemy ochrony antykleszczowej

obroże FORESTO i tabletki BRAVECTO  KLESZCZE

Albert niepełnosprawny psiak 

Potrzebne fundusze na pieluchomajtki

Więcej pod linkiem ALBERT

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

Krusze 132  05-240 Tłuszcz

PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.