Wsparcie poprzez PayU
Imię:
Nazw.:
Email:
Wspieram kwotą:
Wsparcie poprzez paypal

Axel

>>>Aktualizacja dn. 27.12.2016r. 

Axel ma około 3 lata(ur. 2014r.) i waży 7 kilo. Natychmiastowa operacja uratowała Axela, który teraz wyrusza na poszukiwanie nowego domu. Psiak dostał szansę na życie, którą chciałby w pełni wykorzystać. Blizny po operacji są już niewidoczne. Mieszka w domu tymczasowym wraz z innymi psami i kotami z którymi bez problemu się dogaduje. W stosunku do nowopoznanych ludzi jest początkowo nieufny, jednak po chwili nabiera śmiałości. Szuka odpowiedzialnych opiekunów ;). 

Przytulisko Znajdki k/Radzymina tel. 506 084 611

___________________________

.>> Aktualności dn.8.04.2015r << 
Axel to roczny pies znaleziony przed Wielkanocą w Warszawie z dużą ilością kleszczy. Sądziliśmy, że ma babeszjozę, bo bardzo źle się czuł. Axel miał objawy neurologiczne, ale wczoraj był na badaniach i okazało się, że pies ma śrut w głowie. Jutro Pani Jola będzie jechała z nim do doktora Olkowskiego na tomografię komputerową.
>> Aktualności dn.9.04.2015r <<
Wczorajsza tomografia i prześwietlenia małego Axela ujawniły straszną prawdę - ktoś bestialsko chciał psa zabić. Śrut przeszedł przez mózg i zatrzymał się na przedniej kości czaszkowej. Zdjęcia rtg czaszki Axela Trzeba zrobić badania płynu mózgowo -rdzeniowego, żeby sprawdzić czy nie przeniosła się bakteria. Najprawdopodobniej w poniedziałek czeka Alexa operacja u dr Olkowskiego. Tyle suchych faktów, bo na emocje brakuje już miejsca - to kolejny zwierzak w ten sposób potraktowany przez jakiegoś zwyrodnialca. Przytulisko Znajdki powoli zamienia się w hospicjum dla ofiar ludzkiego okrucieństwa (Sparki, Lisia, kot Basza, Albert, Puszek to zwierzęta z ostatnich 3 miesięcy).
Axel kieruje swoje cierpienie do Was ludzie......... prosi o pomoc w powrocie do zdrowia.

Pilne Potrzeby

Potrzebujemy ochrony antykleszczowej

obroże FORESTO i tabletki BRAVECTO  KLESZCZE

Albert niepełnosprawny psiak 

Potrzebne fundusze na pieluchomajtki

Więcej pod linkiem ALBERT

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

Krusze 132  05-240 Tłuszcz

PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.