Wsparcie poprzez PayU
Imię:
Nazw.:
Email:
Wspieram kwotą:
Wsparcie poprzez paypal

Wyjątkowe adopcje - Kózka :)

kozkaNasza mała, niepełnosprawna Kózka znalazła swoje miejsce na ziemi! :)  Przyjechała jej nowa Pani, która pokonała pół Polski aby zabrać sunię do domu :) Kózka zamieszka w Cieszynie, gdzie będzie miała kochającą rodzinę, własny dom i psią siostrę :)

Kózka jest psem niepełnosprawnym, przeżyła wypadek samochodowy w wyniku którego jej kręgosłup został uszkodzony. Sunia nie chodzi, ciągnie tylne łapki za sobą. Porusza także się na specjalnie dla niej stworzonym wózku. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że pomimo niepełnosprawności Kózka znalazła kochający dom! :)

Pani Daria długo rozważała adopcję suni, mając świadomość, że psiak wymaga szczególnej opieki. Adopcja Kózki jest w pełni przemyślana i jej nowa rodzina ma świadomość z czym wiąże się opieka nad takim psem. To pierwsza taka adopcja z naszego przytuliska - Sparki i Albert również poruszają się na wózkach, może i oni kiedyś znajdą kochające domy? :)
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli Kózce w powrocie do zdrowia i wsparli jej leczenie oraz zakup wózka. Dzięki wam, Kózka ma szansę na normalne życie u boku kochającej rodziny :)
Kózko, z pewnością będziesz szczęśliwa w swoim nowym domu :)

Pilne Potrzeby

Potrzebujemy ochrony antykleszczowej

obroże FORESTO i tabletki BRAVECTO  KLESZCZE

Albert niepełnosprawny psiak 

Potrzebne fundusze na pieluchomajtki

Więcej pod linkiem ALBERT

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

Krusze 132  05-240 Tłuszcz

PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.