fbpx
> > >

Kontrast

Czcionka

+

A

-

Menu

Zostań Wolontariuszem Fundacji Znajdki.. :)

      Fundacja potrzebuję Wolontariuszy :) Jak widzicie coraz więcej zwierząt trafia pod naszą opiekę, opieka nad nimi i szukanie domów zajmuję dużo czasu, niestety Wolontariuszy jest garstka :( Obowiązków jest na prawdę wiele - karmienie, sprzątanie, spacery, wizyty w lecznicach.. 

Nie każdy ma możliwość dojazdu do Przytuliska, ale każdy może pomóc ;) Możecie siedząc w domach pomagać znajdkowym zwierzakom. 

Potrzebujemy osób, które pomogłyby robić ogłoszenia, przyjełyby do siebie zwierzaka jako dom tymczasowy. Jest też wiele spraw formalnych, takich jak prowadzenie dokumentacji, pomoc w organizacji wydarzeń(rozstawianie namiotów, opieka nad psami które zabierane są na takie wydarzenia). 

Jeden spacer dla psa z Przytuliska jest dla niego ogromną radością.. Jedno ogłoszenie może sprawić że psiak czy kot znajdzie wymarzony dom, jedna jazda do lecznicy może odciążyć Panią Jolę.. jedna wizyta u kotów w Przytulisku to dużo głasków i poznanie, że nowi ludzie są dobrzy.. :) 

Poświęcacie tyle czasu ile możecie, robicie to co checie i możecie - nawet pół godziny w tygodniu to bardzo wiele ;) 

Jeżeli ktoś chciałby dołączyć do znajdkowej ekipy Wolontariuszy dzwońcie : 664 821 160 możecie także odezwać się do nas mailowo : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla Was to tylko kilka minut, godzina czy dwie a dla znajdek nieopisana pomoc ;) 

Logo

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

Krusze 132  05-240 Tłuszcz

PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.